درباره ما

شرکت سامانه‌های مدیریت با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، با آگاهی از نیاز مبرم سازمان‌ها به یک راهکار جامع و یکپارچه، اقدام به ارائه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نموده و با فراهم آوردن بستری کاملا متمرکز و منعطف، تمامی ارتباطات و فرآیندها را در سازمان شما طراحی و سپس پیاده‌سازی می‌کند. دانش، تجربه و متدولوژی ما در ارائه خدمات تخصصی فناوری اطلاعات، راهگشای پیاده‌سازی کامل و موفق سیستم‌های مدیریت یکپارچه ارتباطات در سازمان شما خواهد بود.
شرکت سامانه‌های مدیریت با ترکیبی از نیروهای نخبه و دانشی موفق به ایجاد تیم‌های کاری چابک، پویا، همراه و ارزش آفرین برای مشتریان شده است. تیم‌های ما در کلیه مراحل شامل فروش و ارائه خدمات، آماده ارائه مشاوره جهت اخذ بهترین تصمیم در سازمان شما هستند.

شرکت سامانه‌های مدیریت

سامانه‌های مدیریت
معرفی سامانه‌های مدیریت

سامانه‌های مدیریت در نمایشگاه‌ها

سامانه‌های مدیریت در نمایشگاه الکامپ
سامانه‌های مدیریت در نمایشگاه الکامپ

محصولات و خدمات

محصولات و خدمات شرکت سامانه‌های مدیریت در تراز جهانی و منطبق بر استانداردهای روز حوزه‌های مدیریت، تحلیل سیستم و فناوری اطلاعات ارائه می‌گردد. طراحی و پیاده‌سازی انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (ذی‌نفعان)، یکپارچه‌سازی کلیه کانال‌های ارتباطی سازمان با مشتریان، طراحی و پیاده‌سازی انواع پورتال‌ها (سازمانی، پشتیبانی، مشتریان، همکاران و ...)، طراحی و پیاده‌سازی انواع باشگاه مشتریان، طراحی و پیاده‌سازی انواع اپلیکیشن موبایل یکپارچه با CRM، طراحی و پیاده‌سازی راهکارهای صنعت‌محور با تکیه بر فرآیندهای خاص هر صنعت و ... از جمله این محصولات و خدمات است.

بینش

سامانه‌های مدیریت به عنوان حرفه‌ای‌ترین شرکت فناوری اطلاعات کشور در حوزه CRM، ارائه دهنده راهکارها و خدمات ارزش آفرین به افراد و سازمان‌های جهان است.

ارزش‌ها

مسئولیت‌پذیری، خوش‌قولی، صداقت، انصاف، عدالت، احترام به قانون، دقت، شایسته سالاری و تقویت روحیه آموختن و انتشار دانش تنها برخی از ارزش‌های سامانه‌های مدیریت است.

تاریخچه

سامانه‌های مدیریت با تکیه بر تجربه‌ای بالغ بر دو دهه، در سال 1389 با ارائه خدمات پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان و محصولات مرتبط، بنا نهاده شد.

تجربه

تجربه و کارنامه موفق سامانه‌های مدیریت گویای آن است که موفقیت پروژه‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سازمان‌ها، اصلی‌ترین هدفی است که سامانه‌های مدیریت از ارائه راهکارهای سازمانی خود دنبال می‌کند.

مأموریت

مأموریت ما ایجاد ارزش بیشتر برای سازمان‌ها و افراد با استفاده از فناوری اطلاعات است.

رویکرد حرفه‌ای

شرکت سامانه‌های مدیریت با هدف ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان، راهکارهای CRM خود را منطبق بر آخرین دستاوردهای حوزه علم و فناوری ارائه می‌نماید.

از زبان مشتریان

برخی از مشتریان ما

استخدام در سامانه های مدیریت
مطالعه بیشتر +

پیوستن به خانواده سامانه‌های مدیریت

تیمی با تجربه، خوش فکر، خلاق، جوان و پُر انرژی در محیطی دوستانه و پویا.

داستان موفقیت مشتریان سامانه‌های مدیریت
مطالعه بیشتر +

داستان موفقیت مشتریان

همراهی با مشتریان، قبل و بعد از پیاده سازی و تحویل کامل راهکار سفارشی سازی شده.

مسئولیت اجتماعی شرکت سامانه‌های مدیریت
مطالعه بیشتر +

مسئولیت اجتماعی

همکاری با مؤسسات حمایتی و همچنین آموزش دانشجویان توانمند و برگزاری همایش در دانشگاه‌ها.

بالا