درخواست دمو درخواست مشاوره
برای Crm روی ما حساب کنید برای Crm روی ما حساب کنید برای Crm روی ما حساب کنید

سامانه های مدیریت

حرفه‌ای‌ترین ارائه دهنده راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در ایران

رویکرد حرفه‌ای، خدمات و محصولات متمایز و تجربه موفق ما در مشاوره، ارائه راهکار و پیاده‌سازی CRM، راهگشای ایجاد ارزش در سازمان شما خواهد بود.

CRM تعاملی

مدیریت یکپارچه کانال‌های ارتباطی

CRM عملیاتی

مدیریت یکپارچه عملیات بازاریابی، فروش و خدمات

CRM تحلیلی

هوش تجاری و گزارشات تحلیلی متنوع

هوش تجاری مشتری بازاریابی ارتباطات خدمات فروش call S ys sm S ys whatsapp & telegram letter appointment app c S ys fax S ys mail S ys portal

سامانه جامع مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM عبارت است از مجموعه گام‏‌هایی که به منظور ایجاد، توسعه، نگهداری و بهینه‌سازی روابط طولانی‌مدت و ارزشمند بین مشتریان و سازمان برداشته می‏‌شود. نرم افزار crm شرکت سامانه‌های مدیریت، این امکان را فراهم می‌کند تا در صورت لزوم بتوان مطابق با نیاز سازمان‌ها نسبت به توسعه و سفارشی‌سازی آن اقدام نمود.

یک سیستم CRM به هدف خود نمی‌رسد مگر آنکه گزارشات و داشبوردهای تحلیلی صحیح، دقیق و در لحظه‌ای را برای تصمیم‌گیری مدیران سازمان فراهم نماید. در واقع داده‌هایی که به‌صورت کاملا یکپارچه از کلیه کانال‌های ارتباطی و همچنین عملیات بازاریابی، فروش و خدمات سازمان به‌دست آمده است. با استفاده از قابلیت‌های درون نرم افزار، هوشمندی تجاری را در حوزه سی آر ام سازمان در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت فراهم کرده است.

عملیات بازاریابی

راهکارهای بازاریابی سامانه‌های مدیریت جهت دستیابی به اهداف بازاریابی سازمان‌ها و منطبق بر نیاز آن‌ها ارائه می‌گردد. امکان اجرا کردن انواع کمپین‌های بازاریابی، محاسبه ROI کمپین‌های انجام شده، امکان ایجاد انواع لیست‌های بازاریابی پویا و ایستا و ... از جمله امکانات راهکار بازاریابی نرم افزار CRM سامانه های مدیریت است. ماهیت کسب‌وکار، بازار هدف و مشتریان و سیاست‌های بازاریابی سازمان به صورت مستقیم بر روی روش‌ها و نیازهای سیستمی سازمان و در نتیجه بر روی راهکار بازاریابی سازمان اثر می‌گذارد.

راهکارهای فروش سامانه‌های مدیریت با هدف ایجاد بستری سیستمی و در راستای دستیابی به اهداف فروش سازمان‌ها ارائه می‌شوند. این راهکارها علاوه بر ایجاد بستری جهت انجام کامل عملیات فروش، امکان مدیریت و نظارت بر کلیه امور مرتبط با حوزه فروش سازمان را فراهم می‌سازد. مدیریت سرنخ‌های فروش، مدیریت فرصت‌های فروش، مدیریت عملیات فروش و ... برخی از حوزه‌هایی است که در راهکارهای فروش سامانه‌های مدیریت مورد توجه قرار می‌گیرند.

با پیاده‌سازی نرم افزار CRM در سازمان و لزوم یکپارچه‌سازی کلیه سیستم‌ها و فرآیندهای مشتری‌محور، نیازمندی‌ها و مسائل دیگر نیز در سازمان‌ها، مانند یکپارچگی با حوزه مالی، انبار و ... نیز پر رنگ‌تر می‌شود. این نیازمندی‌ها در برخی اوقات تا اندازه‌ای برجسته هستند که عملا بدون در نظر گرفتن ملاحظات مربوط به یکپارچه‌سازی نرم افزار سی آر ام با سایر نرم افزارهای سازمان، پیاده‌سازی موفقیت آمیز CRM امکان‌پذیر نبوده و دچار مشکل می‌شود.

نرم افزار خدمات پس از فروش شرکت سامانه‌های مدیریت، این امکان را برای سازمان‌ها فراهم کرده است تا نرم‌ افزاری کاملا یکپارچه، مبتنی بر نیازهای خاص هر سازمان و همچنین منطبق بر فرآیندهای سازمان در اختیار مدیران کسب‌و‌کارها قرار گیرد. علاوه ‌بر این موارد، یکپارچگی کامل نرم افزار خدمات پس از فروش با نرم افزار بازاریابی، نرم افزار فروش و همچنین کانال‌های ارتباطی مختلف از جمله تلفن، اپ موبایل، پیامک، وب‌سایت و پورتال‌های سازمانی، ایمیل و ... سبب افزایش بهره‌وری سازمان خواهد شد.

راهکار ارتباط با سیستم تلفنی callSys

یکپارچگی سیستم‌های تلفنی با مرکز تماس امکانات فراوانی را به سیستم مدیریت یکپارچه ارتباطات اضافه می‌کند. callSys با ایجاد این یکپارچگی به سازمان‌ها کمک می‌کند تا علاوه بر ارائه خدمات به صورت مؤثرتر، بتوانند اطلاعات مشتریان را از کانال ارتباطی تلفن به صورت یکپارچه در سیستم مشاهده و مدیریت نمایند. راهکار callSys کمک می‌کند تا از طریق یکپارچگی سیستم تلفنی با محصول Microsoft Dynamics CRM، به تمام آنچه که برای یکپارچه نمودن اطلاعات خود در تماس‌های تلفنی نیاز دارید دست پیدا کنید.

راهکار ارسال و دریافت پیامک smSys

این راهکار، راه ارتباطی پیامک را به سامانه CRM سازمان‌ها اضافه می‌کند. با استفاده از این راهکار می‌توان در هر مرحله از فرایندها با استفاده از قالب‌های پیش‌فرض تعریف شده و پویا با ذی‌نفعان ارتباط دو سویه برقرار نمود. این ارتباط دو سویه در قالب ارسال و دریافت پیامک صورت می‌پذیرد و علاوه بر اطلاع‌رسانی به ذی‌نفعان، ایشان می‌توانند با ارسال پیامک در آغاز و تکمیل فرایندهای سازمان نقش ایفا کنند.

راهکارهای ارتباطی واتساپ و تلگرام

سهولت ارتباط برقرار کردن و تنوع محتوای ارسالی (صوت، تصویر، فیلم و متن) از طریق واتساپ و تلگرام و همچنین ترجیح مشتریان به استفاده از این شبکه‌های اجتماعی برای دریافت و ارسال اطلاعات سبب شده است که بسیاری از ارتباطات میان کارکنان سازما‌ن‌ها با مشتریان و سایر ذی‌نفعان از طریق پیام رسان واتساپ یا تلگرام صورت گیرد. شرکت سامانه های مدیریت با درک این نیاز مشتریان، اقدام به تولید راهکارهای یکپارچه‌سازی نرم افزار واتساپ و تلگرام با نرم افزار سی ار ام نموده است. در این راهکارها علاوه بر استفاده از امکانات داخلی این دو پیام‌رسان، سازمان‌ها می‌توانند از یکپارچگی آن نیز با نرم افزار CRM نهایت بهره را ببرند.

ارسال و دریافت نامه

در راستای درج تمامی داده‌های ورودی و خروجی به/از سازمان، یکی از راه‌های ارتباطی، نامه است. ارسال و دریافت نامه توسط شرکت‌ها مرسوم است و برای اطلاع‌رسانی‌ها، پیگیری‌ها، عقد قراردادها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این ماژول، نامه‌های دریافتی و ارسالی بر روی پروفایل شخص یا شرکت درج شده و قابل پیگیری و رصد خواهد بود.

ملاقات حضوری

در این راهکار، کلیه قرارهای ملاقات، جلسات کاری، فعالیت‌های خدماتی و دیگر فعالیت‌هایی که دارای ماهیت ملاقات و برگزاری جلسات باشند برنامه‌ریزی شده و در نرم افزار crm درج می‌گردند. بهره‌گیری از رنگ‌های مختلف و ارتباط آن‌ها با عناصر مختلف سامانه مانند سفارشات، فرصت‌ها، شرکت‌ها، اشخاص، سرنخ‌ها، رویدادها و ... کارایی آن‌ها را دوچندان خواهد کرد. در ضمن ارتباط این راهکار با راهکار مدیریت رویدادهای زمانی timeSys ارزش بالایی را برای شرکت‌ها ایجاد کرده است.

سیستم مدیریت بازاریابی ایمیلی mailSys

امروزه بازاریابی ایمیلی یکی از روش‌های مرسوم بازاریابی است. اثربخشی این روش بازاریابی تنها زمانی تضمین خواهد شد که قادر باشیم رفتار مخاطبان را در قبال ایمیل‌های دریافتی به صورت دقیق مشخص نموده و تحلیل نماییم. با استفاده از راهکار بازاریابی مبتنی بر ایمیل قادر خواهید بود تا علاوه بر مدیریت انواع کمپین‌های ایمیلی، پاسخ مخاطبان را به صورت کاملا دقیقی رصد نمایید. راهکار بازاریابی مبتنی بر ایمیل با هدف افزایش اثربخشی بازاریابی ایمیلی، می‌تواند راهگشای برنامه‌های بازاریابی در سازمان‌ها باشد.

راهکار ارتباطی فکس faxSys

شرکت سامانه های مدیریت در راستای پوشش همه جانبه نیازهای مشتریان خود و همچنین در راستای کسب دید 360 از مشتری در CRM، اقدام به تولید محصول مدیریت ارسال و دریافت نمابر، faxSys نموده است. استقرار این محصول در کنار سیستم CRM این امکان را ایجاد می کند تا مدیریت کلیه فعالیت‌های ارسال و دریافت نمابر به صورت خودکار، از طریق نرم افزار CRM و در یکپارچگی کامل با سیستم‌های ارتباطی صورت پذیرد.

سیستم مدیریت اپلیکیشن موبایل مشتریان appSys

اپلیکیشن موبایل مشتریان بر پایه دو پلتفرم اندروید و iOS و تحت قالب‌­های پیش فرض App سامانه­‌های مدیریت طراحی شده است و در یکپارچگی با بستر CRM سازمان فعال خواهد بود. کلیه ارتباطات از طریق اپ‌های موبایل با سرور CRM به صورت آنلاین انجام می‌شود. ساختار کلی اپ موبایل از طریق نرم افزار CRM متمرکز در مجموعه مدیریت خواهد شد به گونه‌ای که کلیه منوها، کاربران اپ، دسترسی‌ها، صفحات و محتواهای ارائه شده از طریق محیط سی ار ام قابل ویرایش خواهد بود.

سیستم مدیریت محتوای پورتال

سیستم مدیریت محتوای پورتال سامانه‌های مدیریت راه ارتباطی پورتال را به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) اضافه می‌کند. این سیستم بستر نرم افزار Microsoft CRM شما را به CMS پورتال شما تبدیل خواهد نمود به‌گونه‌ای که برای به‌روزرسانی پورتال خود از این پس از بستر بسیار قدرتمند و انعطاف‌پذیر و یکپارچه مایکروسافت CRM استفاده خواهید نمود. این سیستم به عنوان پایه و پیش‌نیازی برای راه‌اندازی کلیه انواع پورتال‌ها است.

سامانه های مدیریت از منظر ارائه دهنده راهکار

ارائه راهکارهای کارآمد و اثربخش ویژه صنایع مختلف و مبتنی بر نیازمندی‌های ویژه هر سازمان

سامانه های مدیریت به عنوان مشاور CRM

ارائه مشاوره در زمینه‌های طراحی و پیاده سازی CRM، راهکارهای تخصصی صنایع و مدیریت کسب و کارهای مشتری محور

سامانه های مدیریت به عنوان پیشتاز حوزه فناوری

حرکت بر روی مرزهای تکنولوژی و به کارگیری نرم افزارهای روز دنیا و ارائه خدماتی منحصربه‌فرد بر مدار فناوری

سامانه های مدیریت از منظر رویکرد دانشی

‫برگزیده شده به عنوان شرکت دانش بنیان در حوزه سیستم‌های جامع مدیریت ارتباط با مشتری با ترکیبی از نیروهای نخبه و دانشی

سامانه های مدیریت از منظر مشتری مداری

حرکت در مسیر ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان، همواره همراه با مشتری و الگویی در مشتری مداری

سامانه های مدیریت از منظر توسعه و نوآوری

تمرکز بر تحقیق و توسعه به عنوان اصل بنیادین پیشرفت، ارج نهادن به عناصر خلاقیت و نوآوری و حرکت در مسیر بهبود مستمر

برخی از سؤالات متداول

بهترین نرم افزار CRM از ویژگی‌ها و شاخصه‌هایی برخوردار است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود. قابلیت یکپارچگی با سایر سیستم‌ها و راه‌های ارتباطی، منطبق با نیازهای سازمان، پیاده‌سازی فرایندهای کسب‌وکار، سفارشی‌سازی، توسعه و انعطاف‌پذیری، امنیت و مدیریت سطوح دسترسی، قابلیت استفاده در موبایل و تبلت و جامعیت و یکپارچگی.

ابزارهای CRM جهت نیاز به پیگیری مشتریان و برآورده کردن خواسته‌ها و درخواست‌های آنان مورد استفاده قرار می‌گیرند تا در طی فرآیندهای بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش به کمک شرکت‌ها بیایند.

کسب و کارهایی که با مشتریان زیادی سروکار دارند و تعاملات با مشتریان، نیازمند پیگیری و رصد از طریق دپارتمان‌ها و تیم‌های مختلف سازمان با نقش‌های متفاوت و به صورت یکپارچه است.

کسب و کارهایی که رضایت مشتریان نقش مهمی در موفقیت آن‌ها دارد.

کسب و کارهایی که مشتری پس از فروش نیز برای ارائه انواع خدمات پس از فروش به آن‌ها وابسته است و در بازارها و صنایع رقابتی فعالند. کسب و کارهایی که نیازمند مدیریت سازمان فروش خود هستند و نیاز به ارائه تصویری کامل از فرآیند فروش جهت مدیریت عملکرد کارکنان و اهداف خود دارند. همچنین فرصت‌های فروش از دست رفته‌ای دارند و نیاز به توسعه فروش از محل جذب مشتری بیشتر، فروش و فروش مجدد دارند.

طیف متنوعی از شرکت‌های ارائه‌دهنده محصولات و خدمات CRM در ایران وجود دارد. از نرم افزارهای آماده و پکیجی گرفته تا شرکت‌هایی که بر روی پلتفرم‌های مشهور CRM راهکارهای خود را توسعه می‌دهند. در این بین ارزیابی شرکت‌ها مسئله‌ای مهم و حیاتی می‌باشد که برخی از روش‌های آن در ادامه ارائه خواهد شد:

  • 1- مشاهده و بررسی پروژه‌های انجام شده در همان صنعت
  • 2- دامنه پروژه‌های انجام شده و میزان سفارشی‌سازی آن‌ها
  • 3- بررسی چشم انداز آینده شرکت و تاریخچه گذشته آن
  • 4- بررسی سبد محصولات و خدمات جهت توسعه‌های آینده
  • 5- استفاده از تکنولوژی و متدولوژی‌های به‌روز
  • 6- تطابق رویکردها و ارزش‌های سازمانی

اساسا سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است چه رسد به صنعت که قاعدتا داستان خود را خواهد داشت. تمایز و تفاوت در روال‌ها، فرایندها (بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش)، مقررات، سلسله مراتب سازمانی، محصولات، ساختارهای درونی، نیازمندی‌های واحدهای مختلف و ... باعث می‌شود تا نرم افزار CRM هر شرکت با دیگری متفاوت باشد بنابراین دید پکیجی و راهکار آماده برای همه شرکت‌ها در مورد نرم افزار CRM جوابگو نبوده و در رفع دغدغه‌ها و نیازمندی‌های اعلام شده راهگشا نخواهد بود.

برخی از مشتریان ما

بالا